ÜÇEL Elektronik - Kalite Politikamız
ANASAYFAKalite Politikamız

kalite tb

kalitepol1Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

ÜRÜN KALİTESİ: Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. Ürünleri test etmeden satışa sunmamaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizi memnun etmeyi temel amaç kabul ediyor, memnun edemeyeceğimiz müşterimizin kaybedilmiş birden fazla müşteriye bedel olacağı farkındalığı ile çalışıyoruz.

TEKNOLOJİ TAKİBİ: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi ve yeni teknolojilere uyum sağlama adına güncel teknoloji değişimlerini izliyor, çalışmalarımıza yön veriyoruz.

EĞİTİM VE EKİP RUHU: Ekip anlayışı ve eğitim, firmamız için vazgeçilmez temel unsur olması yanında, güncel eğitimlerle ekibimizin bilgi dünyasını yenileriz.

SÜREKLİ GELİŞİM: Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerimizi yüksek tutuyor, her koşula ve teknolojiye adapte olurken ederken, aynı zamanda kurumsal yapımızı yenileyerek geliştiriyoruz.

ETİK VE ÇEVRE: Üretim, yönetim ve pazarlama çalışmalarında etik değerleri koruyarak tüm faaliyetlerimizi çevre duyarlılığına önem vererek sürdürmeye kararlıyız.

Kalite politikamız, firma içi iletişim kanalları ile, çalışanlarımıza duyurulur ve çalışanlar tarafından anlaşılması sağlanır. Yönetimin yaptığı her türlü girişim uygun olarak yapılan toplantılarda belli periyodlarla yönetim tarafından değerlendirilerek, gerekli ise güncellenir ve çalışanlar bilgilendirilir.