ÜÇEL Elektronik - Yeni Akaryakıt Göstergesi
ANASAYFAYeni ÜrünlerYeni Akaryakıt Göstergesi

     benzinlik 7 400

 

    Geliştirmiş olduğumuz akaryakıt fiyat göstergeleri kendi projemiz olup tamamen yerli üretimdir. Kullandığımız fiyat göstergeleri standart boyutlarda olup tüm akaryakıt istasyonlarında kullanılabilir. İstenilen her renk LED'lerle üretim imkanımız vardır. Akaryakıt fiyat değişiklikleri yaklaşık 30 metre mesafeden algılayabilen RF uzak kumanda kullanılarak yapılmaktatır. Opsiyonel olarak kablolu, kablosuz veya bilgisayar aracılığıyla daha uzak mesafelerden kontrol imkanı bulunmaktadır. Sistemlerimizde gün ışığı kontrolü otomatik olarak yapılmakta olup, gündüzleri ışık miktarını arttırmakta geceleri ise daha az ışık vermesi sayesinde göstergelerde daha net okuma elde edilmekte ve aynı zamanda da enerji tasarrufu sağlanmaktadır.  Sistemde kullanılan her bir panelin data hattı birbirine IP-67 korumalı soketler vasıtasıyla bağlanabilmekte buda montaj kolaylığı sağlamaktadır. Herbir gösterge panelinin güç kaynakları (Power Supply) panel kasasının içinde olup  haricen güç kaynağına ihtiyaç duyulmaz ve yalnızca 220V AC ile çalışmaktadır.

     Firmamızda üretilen her ürün, konusunda deneyimli elektronik teknisyenleri tarafından son kalite kontrolünden geçirilerek montaja hazır hale getirilmektedir. Üretimini yaptığımız akaryakıt fiyat göstergeleri 2 (iki) yıl malzeme ve imalat hatasına karşı firmamız tarafından garanti altındadır. 

     Aşağıda üretimini gerçekleştirdiğimiz akaryakıt fiyat göstergesi sadece örnek amaçlı olup daha farklı istekleriniz olursa bizimle iletişim sayfamızda bulunan telefon, elektronik posta veya iletişim formu aracılıyla  temasa geçebilirsiniz.